USA – země možností

Tomáš FišerAktuality, Anglický jazyk

„The USA – The land of opportunities“ zněl název přednášky studenta 7.B Ondřeje Krištofa, který v pátek 15.9. seznámil posluchače v zaplněné aule naší školy se svými zkušenostmi, dojmy a informacemi týkajícími se jeho ročního studijního pobytu na střední škole ve státě New York.

Od roku 2021 se Ondřej stal již druhým úspěšným uchazečem z Gymnázia Cheb, kterému se podařilo projít několikaměsíčním sítem výběrového řízení exkluzivního stipendijního programu FLEX určeném žákům 1. a 2. ročníku středních škol. Budeme velmi rádi, pokud se v příštích letech zadaří i dalším odhodlaným zájemcům, kteří se na Ondru i své vyučující anglického jazyka mohou bez ostychu obrátit s žádostí o informace, pomoc a poradenskou podporu.

Závěrem ještě několik užitečných odkazů:

1. Americké centrum v Praze
  2. Poradenské centrum Fulbright Czech Republic