Zájezd do USA

Andrea StrakováAktuality, Anglický jazyk

Ve dnech 28.11.- 4.12.2023 odletěli studenti Gymnázia Cheb na studijně poznávací zájezd do USA. Cílovou destinací se stalo město New York City, kde jsme během 4 dnů měli možnost prozkoumat hlavně část NYC zvanou Manhattan, včetně téměř všech jejích ikonických dominant a pamětihodností. Jeden den byl věnován výletu do hlavního města Washington, D.C. Ve fotogalerii níže je alespoň malá ukázka toho, co jsme vše viděli a zažili.

Zájezd pro naše studenty připravila CK Royal, pedagogický doprovod zajišťovaly Mgr. Andrea Straková a Mgr. Alena Hanzalová. Všem zúčastněným studentům děkujeme za skvělou spolupráci při zrealizování zájezdu do USA, za osobní odvahu, nekonečnou trpělivost, fyzickou i mentální výdrž, cestovatelské nadšení, vzorné chování, skvělou orientaci, časovou dochvilnost, výborné jazykové komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilitu a nadhled při seznamování se s naprostou odlišnou kulturou.

Doufáme, že se všem studentům alespoň trochu splnil jejich „americký sen“ a ze zájezdu si odnesli spoustu dojmů a zážitků (a jen minimum „fastfoodových kil“ 🙂 ) Opravdu všechny moc chválíme za naprosto pohodovou a bezproblémovou cestu !!! Lepší partu jsme si nemohli přát!!!