Bez nás by to nešlo aneb Do Chebu přijelo metro

Jitka JoanidisováAktuality, Umělecká výchova, Výtvarná výchova

Do konce prosince můžete v GAVU na náměstí navštívit tradiční výstavu Dětské kresby s letošním názvem podle stejnojmenné knihy To je metro, čéče!
Celý podzim jsme kreslili, malovali, lavírovali, sprejovali, řezali, lepili i ba i hnětli různé materiály.
Všechny třídy nižšího gymnázia vytvořily roztodivné objekty, koláže, kresby i malby, a přestože ocenění získali jen někteří, umělecká díla téměř všech žáků jsou vystavena v galerii a jsou důkazem, že naši žáci vynikají tvůrčí invencí, kreativitou, odvahou, promyšleností a schopností dotáhnout svůj záměr do konce.
A proto také paní Veronika Lochmanová z galerie prohlásila : ,,Bez vás by to nešlo.“
Jak si představují život v metru, v podzemí, pod vodou i v říši snů či zvířat všichni zúčastnění, si můžete prohlédnout ve fotogalerii, ale hlavně přímo na výstavě.

Lenka Štorková