Chebské gymnazistky ovládly krajské kolo házené

Michal FlaksaAktuality, Tělesná výchova

Tým děvčat Gymnázia Cheb ovládl ve čtvrtek 16. listopadu krajské kolo házené středních škol, které se konalo v hale Slavie Karlovy Vary. Chebské hráčky se ve skupině prezentovaly suverénním výkonem a všechny tři zápasy vyhrály výrazně. Ve finále pak porazily favoritky z Gymnázia a obchodní akademie Mariánské Lázně, jejichž tým se skládal takřka výhradně z ligových hráček Házené Kynžvart, což je cenný sportovní skalp.
Smutným faktem zůstává, že se v letošním školním roce nekoná republikové kolo, na kterém by si děvčata zasloužily za předvedenou hru a nasazení být.

Složení týmu:
Klára Nečekalová, Klára Matějovicová, Kristýna Našincová, Olha Sydora, Natálie Šinková (všechny 4.E), Petra Spálovská (8.B), Michaela Holotová (7.B)

Děkujeme za ukázkovou sportovní reprezentaci školy!