Chlapci z Gymnázia Cheb jsou nejlepšími plavci v kraji

Jan ŽídekAktuality, Tělesná výchova

Výborného výsledku dosáhlo družstvo Gymnázia Cheb v krajském kole plavecké soutěže, která se uskutečnila v pátek 15. 2. 2019 v sokolovském bazénu. V kategorii chlapců z 2. stupně základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií si naší žáci Ondřej Mareš, Ondřej Hartl, Adam Hendrych, Lukáš Kesl, Jiří Jecha, Michal Král a Jiří Lorenc doplavali pro zlaté medaile.

V tomto roce se bohužel v této věkové kategorii nekoná republikové finále, z čehož byli kluci trochu rozčarovaní. Možná v příštím roce?

Každopádně děkujeme chlapcům za skvělou reprezentaci Gymnázia Cheb, které je po gymnáziu v Sokolově druhou nejúspěšnější plaveckou školou kraji.

Svůj podíl na tomto úspěchu mají také děvčata, která startovala ve složení Zuzana Jindrová, Veronika Plevná, Miroslava Plevná, Linda Ubryová, Adéla Foglarová, Šuba Réka a Barbora Volfová. V těžké konkurenci děvčata obsadila v krajském finále nepopulární, ale přesto hezké 4. místo. Také jim děkujeme za reprezentaci Gymnázia Cheb.