Fantastická akademie!

Antonín JalovecAktuality

Již podeváté se v poslední den školy před vánočními prázdninami uskutečnila oblíbená vánoční akademie. Letos se navíc po delší době zopakovala odpoledne i pro rodiče a další zájemce (a do posledního místa obsazená aula svědčila o tom, že šlo o výborný nápad) a poprvé ji doprovázel školním parlamentem zorganizovaný, a rovněž velmi úspěšný, jarmark.

Skoro tři desítky vystoupení přinesly rozmanitou podívanou od tance přes hrané scénky až po zpěvy vánoční, ba i rockové. Tradičním vyvrcholením pak bylo vystoupení sboru učitelského sboru 😊 s netradičním pojetím vánočních písní s texty Milana Kůtka a za doprovodu Jana Žídka. Všechny body programu ale byly skvělé a vysloužily si spontánní potlesk žáků, zaměstnanců i návštěvníků odpolední akademie. Výběr nejzajímavějších okamžiků najdete ve fotogalerii.

Velké poděkování patří především hlavním organizátorkám akademie – Jitce Joanidisové a Ditě Lorencové – i jarmarku – Tomáši Fišerovi – ale i desítkám jejich pomocníků a vystupujících.

Bylo to famózní a za rok určitě v aule znovu na viděnou!