Gratulujeme k ocenění žáků Gymnázia Cheb

Kočvara JaroslavAktuality

Karlovarský kraj tradičně ocenil nejúspěšnější žáky podle dosažených výsledků v předmětových, sportovních, uměleckých a dalších soutěžích za loňský školní rok 2017/2018

​V krásném a reprezentativním prostředí Modrého sálu Kláštera premonstrátů v Teplé u Mariánských Lázní se ve středu 7. listopadu 2018 uskutečnilo tradiční vyhlášení nejúspěšnějších žáků ze základních i středních škol našeho regionu. Oceněni byli za úspěšnou reprezentaci Karlovarského kraje (resp. České republiky) v předmětových, uměleckých a sportovních soutěžích ve školním roce 2017/2018. Pamětní listy, symbolické šeky i keramické smajlíky předával letos oceněným žákům radní pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy Ing. Jaroslav Bradáč společně s vedoucí Odboru školství, mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu Karlovarského kraje Mgr. Monika Havlová.

Slavnostního ceremoniálu se kromě oceněných žáků zúčastnili i ředitelé, pedagogové a další zástupci škol a nechyběli ani hrdí rodičové.

Na úvod pozdravil a přivítal všechny hosty nynější opat tepelského kláštera Filip Zdeněk Lobkowicz. Akci zpestřili svým vynikajícím hudebním vystoupením žáci Základní umělecké školy Fryderyka Chopina z Mariánských Lázní.

Za Gymnázium Cheb byli letos oceněni dva naši žáci za výsledky dosažené v předmětových soutěžích a olympiádách :

• Lukáš Pulec, který reprezentoval Českou republiku na Mezinárodní zeměpisné olympiádě v kanadském Quebecu a
  • Kristina Kůtková za 1. místo v celostátním kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek a za 2. místo v ústředním kole Soutěže cizích jazyků – německý jazyk

Malá fotogalerie ze slavnostního ocenění v Teplé.