Pozvánky k přijímacím zkouškám, protiepidemická opatření u přijímacích zkoušek

Jan ŽídekAktuality

Vážení uchazeči, vážení zákonní zástupci uchazečů o studium na Gymnázium Cheb,

během pondělí 12. 4. a úterý 13.4. 2021 budeme rozesílat pozvánky k přijímacím zkouškám. V případě, že by náš dopis, který je určen do vlastních rukou zákonných zástupců přihlášených uchazečů (obálka s červeným pruhem), nedorazil na Vámi v přihlášce uvedenou adresu do 21. 4. 2021, kontaktujte prosím sekretariát školy (gymcheb@gymcheb.cz).

V minulém týdnu Ministerstvo zdravotnictví upřesnilo protiepidemická opatření při přijímacích zkouškách, která najdete na tomto odkazu.

Konkretizaci pravidel uvedených v tomto Mimořádném opatření na podmínky přijímacího řízení Gymnázia Cheb najdete v přiloženém  Manuálu režimových protiepidemických opatření pro přijímací zkoušky ke studiu na Gymnáziu Cheb, které proběhnou ve dnech 3. až 6. 5. 2021.

V případě Vašich dotazů k přijímacímu řízení nebo protiepidemickým opatřením při přijímacích zkouškách můžete kontaktovat J. Žídka (zidek@gymcheb.cz).

Prosíme o pečlivé přečtení a o předání informací Vašim dětem.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním pevného zdraví Mgr. Jan Žídek, zástupce ředitele školy