Prezentiáda 2024

Libor MatoušekAktuality, IVT

Tahle soutěž má hlavu i patu 👍. A studenti naší školy v ní často mají úspěch 😉, tak proč to nezkusit i letos?!?

Letos se bude konat už 14. ročník soutěže v prezentačních dovednostech – Prezentiáda.

Školní kolo není nutné, takže stačí projít kolem nominačním (na výběr jsou dvě témata pro základní a dvě pro střední školy). Když splníte pravidla, rovnou postupujete do kola krajského (a to se vyplatí 😜).

Při tvorbě i přípravě na soutěž by se vám mohly hodit videokurzy prezentačních dovedností.

Přihlásit svůj tým (2 – 3 členové) můžete klidně sami, potřebujete jen můj email a telefonní číslo – tohle je sice školní (739 322 319), ale klidně ho tam dejte.

Za školu se mohou přihlásit do každé kategorie až 4 týmy (zatím vím o jednom z každé kategorie).

Těším se na vaše úžasné prezentace a jejich poutavé předvedení před porotou 🤗!
Libor Matoušek