Slavnostní zahájení nového školního roku 2017/2018

Jan ŽídekAktuality

se uskutečnilo za účasti hejtmanky Karlovarského kraje paní Mgr. Jany Vildumetzové, krajského radního pro školství Ing. Jaroslava Bradáče a starosty města Chebu pana Mgr. Antonína Jalovce v pondělí 4. 9. 2017 ve velkém sále Ekonomické fakulty ZČU Plzeň v Hradební ulici č. 22.

Během programu vystoupil saxonový kvintet ZUŠ Cheb, který je složen z žákyň Gymnázia Cheb a který doprovázeli vyučující ZUŠ Cheb.

Své pěvecké umění předvedly Kristina Kůtková a Anna Vondráčková.

V rámci zahájení nového školního roku byli vyhodnoceni nejúspěšnější reprezentanti Gymnázia Cheb v přírodovědných, humanitních a sportovních soutěží ve školním roce 2016/2017.

Pořadí v jednotlivých kategoriích je uvedeno v tomto souboru.  Podkladem pro vyhodnocení byla evidence výsledků v jednotlivých soutěžích. Vyučující zapisovali jednotlivé výsledky do sdílené tabulky a přidělovali body. Náhled do této tabulky je možný zde.

Novinkou bylo letos udělení Ceny Aleny Dvořákové pro nejnadanější studenty Gymnázia Cheb v oblasti matematiky. Tuto nadaci založil na počest jmenované pedagožky její bývalý student Oldřich Turner.