Třídní schůzky na Gymnáziu Cheb

Jan ŽídekAktuality

Na Gymnáziu Cheb se ve čtvrtek 28. 4. 2022 po delší době uskuteční třídní schůzky prezenčním způsobem.

Od 16:00 hodin se uskuteční třídní schůzky pro třídy nižšího gymnázia (primy až kvarty) a třídu 1.E.

Tyto třídní schůzky proběhnou klasickou formou, kdy se rodiče dostaví do kmenových učeben jednotlivých tříd. Tam je přivítá třídní učitel nebo jeho zastupující a sdělí základní informace. Učitelé začnou jednotlivé třídy obcházet v 16:30 hodin. Žádáme všechny rodiče o trpělivost, někteří učitelé musí obejít velký počet tříd.

Od 18:00 hodin začnou třídní schůzky pro žáky vyššího gymnázia (kvinty až oktávy a 2. E, 3. E a 4. E).

Tyto třídní schůzky začnou v 18:00 hodin v kmenových učebnách jednotlivých tříd. Do cca 18:30 hodin třídní učitelé informují rodiče o dění na škole. Od 18:30 do 19:30 hodin budou učitele ve svých kabinetech, kde je zákonní zástupci žáků budou moci navštívit.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

S pozdravem Jan Žídek
zástupce ředitele Gymnázia Cheb