Vánoce pro psy a kočky z útulků

Libor MatoušekAktuality

Od začátku listopadu do Mikuláše nasbírali ve školním bistru studenti a studentky Gymnázia Cheb zavařovací sklenici drobných mincí. Za ně se podařilo nakoupit 82,5 kg šťavnatých kousků s kuřetem v omáčce pro psí útulek v Horní Hraničné. „Věřím, že příští rok pokoříme metrák. Velký dík všem, kdo přispěli. Díky štědrosti studentstva teď budou štědřejší i Vánoce v útulku. Poděkování patří také panu Santovi, a to nikoli z dalekého severu, ale z IT centra gymnázia, za PR podporu, a panu školníkovi Staňkovi za sofistikované zalepení a později slavnostní rozbití „skleněného prasátka“. Jeho unikátní keramické víčko s figurkou pejska vyrobila Anežka Kováříková ze Základní umělecké školy v Chebu. Všem přátelům psího útulku ještě jednou děkuji a přeji krásné Vánoce,“ uvedl k úspěšné charitativní akci pan Tancoš, iniciátor sbírky a provozovatel bistra na Gymnáziu Cheb.

Ve čtvrtek 19. prosince se rozhodl Šimon Jelínek z 8.A pro změnu vybrat nějakou tu korunu pro sokolovský spolek Láskou ke kočkám z.s.  Prodejem vynikajících sušenek dokázal získat neuvěřitelných 2200,- Kč.

Je hezké, že nemyslíme jen na sebe!

Krásné Vánoce všem!