Voda 💧 není krev 🩸

Libor MatoušekAktuality, Biologie

Ve čtvrtek 21. března se 12 statečných studentů naší školy zúčastnilo 56. ročníku akce s více než 30letou tradicí

56. Kýbl akademické krve se opět povedl 🧛‍♂️ a zase jsem byl nadšený z toho, kolik se nás sešlo a jaká přátelská atmosféra na transfuzní stanici chebské nemocnice byla 🤗 (příspěvek na Facebooku).

Akci založila a pořádá chebské část Fakulty ekonomické ZČU. Na podzim 2023 se k ní přidalo Gymnázium Cheb a také Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb. Pozvánku dostali i žáci Integrované střední školy Cheb, z ní se však zatím nikdo nedostavil, snad příště 😉.

Když si vzpomenu na sebe v 18 letech 😜 a na svůj strach z jehly 💉 ještě před 3 lety, tak mi nezbývá než napsat:
OBDIVUJI VÁS A BYLO MI CTÍ BÝT U VAŠEHO POPRVÉ 🩸! A co je skvělé – PĚT dárců šlo (po své premiéře 16. listopadu 2023) dokonce už podruhé ✌!

Hrdiny je třeba jmenovat a chválit 🦸‍♀️🦸‍♂️

• Milan Bůcha (3.E) 🩸
  • Jan Daňko (8.A) 🩸
  • Jakub Halla (3.E) ✌
  • Radek Hána (7.A) 🩸
  • Michal Hüttl (8.A) ✌
  • Anna Viktorie Chárová (7.A) ✌
  • Ľudmila Kaščáková (7.A) 🩸
  • Ondřej Mareš (7.B) 🩸
  • Alexej Mašika (7.B) 🩸
  • Kristýna Novotná (7.A) 🩸
  • Réka Šuba (8.A) ✌
  • Vít Tůma (3.E) ✌

Všem vám moc děkuji 🙏!

Další ročník se bude konat na podzim tohoto roku 🍂 a nebojte, včas se s termínem připomenu (a samozřejmě se pokusím oslovit další prvodárce 🤗)!

P.S. Na závěr si dovolím malý Product Placement 🅿🅿. S radostí jsem dárcům 55. a 56. ročníku koupil za odměnu legendární zákusek Medovník 😋. Díky mému osobnímu Instagramu se o této akci dozvěděli zástupci firmy … a 57. ročník se rozhodli podpořit, moc za to děkuji 👍 a budu se těšit!