56. Kýbl akademické krve 🩸

Libor MatoušekAktuality, Biologie

Vážení a milí studenti septim, oktáv, 3.E a 4.E! V listopadu loňského roku mi bylo ctí a potěšením 🤗 se spolu s Janem Tlučhořem (z FEk ZČU) a několika z vás 👏 zúčastnit 55. Kýble akademické krve. Byl to pro mě bez přehánění nezapomenutelný zážitek 😀👍!

Přesně za měsíc – ve čtvrtek 21. března – se můžete k 56. společnému odběru pod názvem Kýbl akademické krve přidat!

ZNOVU – budu moc rád (Terko P., Aničko, Kubo, Vítku, Petře, Michale, Jakube, Réko, Terko G. a Katko)

nebo

POPRVÉ – vím, že spousta z vás na podzim z různých důvodů nemohla, ale o jarním termínu přemýšlí…

Samozřejmě opět koupím Medovník 😋 a budu šťastný, že s vámi mohu pomoci zachránit spousty lidských životů!

Nemluvě o tom, že se o nás sestřičky postarají jako o vlastní (bohatá svačina, sušenky, jablko, káva, čaj) a v den odběru krve jste samozřejmě omluveni ze školy 👍.

Těší se

Váš Libor Matoušek 🅾Rh➕

Za krásné grafické návrhy děkuji Miroslavě Tlučhořové!