Nejlepší gymnastky v kraji!

Michal FlaksaAktuality, Tělesná výchova

Ve středu 20. března se v multifunkčním centru Březová uskutečnilo krajské finále soutěže ve sportovní gymnastice. Po hubenějších letech se podařilo naší škole sestavit gymnastické družstvo děvčat z nižšího gymnázia ve složení Magdaléna Fletterová, Valerie Michálková (obě 1.A), Mia Vynáhlovská, Valeriia Morozova (obě 1.B) a Isabella Kalabzová (2.A). Děvčata předvedla vyrovnané a takřka bezchybné výkony ve všech disciplínách trojboje prostná, hrazda, přeskok. Svým týmovým pojetím a soudržností neměla děvčata v kraji konkurenci a po právu obsadila 1. místo. Skvělý týmový výkon ještě podtrhla Majda Fletterová, která se v celkovém bodování jednotlivců umístila na 2. místě. Bohužel krajským kolem soutěž ve sportovní gymnastice končí, nicméně takový tým je obrovským příslibem do dalších let. Velké poděkování patří trenérům oddílu sportovní gymnastiky TJ Lokomotiva Cheb a trenérům gymnastiky z Františkových Lázní.

Děkujeme za ukázkovou reprezentaci školy!

Michal Flaksa